Lesrooster

Soort les Lestijden
Kleuterballet zaterdag 10.00-11.00
Klassiek ballet 6 tot 9 jaar woensdag 15.00-16.00
Klassiek ballet 6 tot 9 jaar zaterdag 12.30-13.30
Klassiek ballet/modern dance/tap dance/repertoire zaterdag 13.30-16.00
Musical academy woesdag 16.00-17.30
Teenageworkout donderdag 17.00-18.00
Klassiek ballet beginners dinsdag 18.00-19.00
Klassiek ballet gevorderden dinsdag 19.00-20.00
Tibetaanse yoga/meditatie donderdag 18.00-19.00
Meer bewegen voor ouderen maandag 9.30-10.30
Zumba dans. dinsdag 9.30 tot 10.30